user_mobilelogo

Zakładanie trawników

Pomożemy w marzeniach o idealnie przyciętym, gęstym i soczyście zielonym trawniku…

 

uczynić otoczenie pięknym - to nasz cel !

Kto z nas nie marzy o idealnie przyciętym, gęstym i soczyście zielonym trawniku… Niestety, właściciele ogrodów często zapominają jak wiele pracy trzeba włożyć, aby cieszyć się bajeczną murawą przez cały sezon.

Specjalnością naszej firmy jest odnowa oraz tworzenie nowych, przydomowych trawników. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg usług związanych z przygotowaniem bajecznych, zielonych połaci.

Zdrowy, mocno zakorzeniony, zielony trawnik nie bierze się znikąd. Kluczem do sukcesu jest dobrze przygotowane podłoże. Tutaj właśnie wkraczamy my – specjaliści od przydomowych ogrodów. Pierwszym krokiem do uzyskania wymarzonej murawy jest… niwelacja terenu. Górki, pagórki, dołki? Nie straszna nam żadna przeszkoda. Szybko i sprawnie wyrównamy każde podłoże. Następnie do akcji wkracza… glebogryzarka. Usługi glebogryzarką pomogą uniknąć Państwu czasochłonnego przekopywania ziemi tradycyjnym sprzętem – łopatą. Odpowiednie spulchnienie zbitej gleby sprzyja dobremu zakorzenieniu się trawy, drzew, krzewów, kwiatów i warzyw.

Finalnie, pora na zakładanie trawnika. Koniec dzikimi wysypiskami, nieestetycznymi zaroślami, wszechobecnymi chwastami czy nieprzyjemnymi krzakami. Tak przygotowane przez nas podłoże idealnie nadaje się do wysiewu nasion traw.

Działamy szybko i terminowo, kompleksowo i z uwzględnieniem wszystkich wytycznych naszego Klienta.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi pracami w zakładce: „Galeria” oraz do kontaktu!

product-showcase